Detay Termo Mühendislik 2011 yılında, mekanik tesisat, mühendislik hizmetleri iklimlendirme ve İnşaat sektörlerinde  faaliyet göstermek amacıyla Gaziantep ilinde kuruldu. Kuruluşundan bu yana Gaziantep'te doğalgaz ve iklimlendirme sektörünün  büyümesiyle birlikte yüzlerce konut ve işyerinin doğalgaz tesisatı, klima, mekanik tesisat  işlerini başarıyla tamamladı dönüşümünü başarıyla tamamladı.Genç , dinamik ve bilgili mühendis kadrosu ve tecrübeli teknik personelleriyle birlikte Gaziantep ve ilçelerinde mekanik tesisat,iklimlendirme, işlerini sürdürmektedir. Ayrıca  İnşaat sektöründe de faaliyet gösteren Detay Termo Mühendislik bazi kamu kurumlarının yapım bakım ve tadilat  işlerini de başarıyla tamamlamıştır.

Detay Termo Mühendislik, Doğalgaz tesisatı projelendirme, yapım ve bakımı, Merkezi Isıtma sistemlerinin kurulumu, Kombi satış ve montaj hizmetleri, Her çeşit kalorifer tesisatı yapımı, Temiz ve pis su tesisatı yapımı, Klima satışı, Yangın tesisatı yapımı, VRF sistemleri satışı ve kurulumu, Isı pompası satışı ve kurulumu alanlarında hizmet vermektedir.

Detay Termo Mühendislik, kaliteden ödün vermeden modern ve yenilikçi bir şekilde müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek maksadıyla Gaziantep'teki iki şubesiyle kombi, klima,ankastre gruplarında birçok dünya markasının bayiliğini yapmaktadır  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR